En Çok Kazandıran Slot Oyunları

Slot oyunları, oynanış şekli basit olan kumar oyunlarından biridir. Yapılması gereken şey; oyuna para yatırılması yeterli olacaktır. Ardından slot çarkının çevrilmesi ile birlikte oyun başlamış olur. Çarkı her çevirdiğinizde ve para yatırımında alınan sonuç sizin şansınıza bağlıdır. Slot oyunları için geliştirilmiş teknik çok yoktur. Şans oyunların biridir. Oran değeri olmadan sadece yatırılan para ile oynanır. LED ekranda çıkan sembol, simge, harf, rakam ve birçok ifade aynı anda düştüğü alanda yatırılan paranın 3 ya da 5 katının kazanılmasına neden olacaktır.

1
Grandpashabet
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%300 İLK YATIRIM BONUSU + 100TL Bonus
2
Pasagaming
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%100 İLK YATIRIM BONUSU + 20TL Bonus
3
Betwoon
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%100 İLK YATIRIM BONUSU + 50TL Bonus
4
ARKINCOLONYBET
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%200 İLK YATIRIM BONUSU + 200TL Bonus
5
Axbet
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%100 İLK YATIRIM BONUSU +100TL Bonus
6
Betsof
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%300 İLK YATIRIM NONUSU + 20TL Bonus
7
Bahsegir
SİTE PUANI
SİTE BONUSU%300 İLK YATIRIM NONUSU + 20TL Bonus

Slot Oyunları İçin Tüyolar

Slot oyunları her ne kadar şans oyunu olsa da bazı teknikler geliştirildiğinde oyun şans oyunundan çıkarılıp beceri oyunu haline dönüştürülebilir. Örneğin; jackpot slot oyun makinelerine yatırım yapmayı tercih etmelisiniz. Jackpot oyununda ki tek fark büyük ikramiye gelme olasılığı da büyüktür.

Bu yüzden normal slot oyunlarına göre daha tercih edilir bir oyun makinesidir. Fakat yatırımı da yüksektir. Büyük ikramiye; her oyuncunun slot oyun için yaptığı yatırım için ufak bir yatırımı çekilir. Bu yatırımlar her oyuncu için geçerlidir. Bu yatırımlar birikir ve büyük bir miktar elde edilir. Buna büyük ikramiye denir. Bu ikramiye oyun içerisinde herhangi bir oyuncuya denk gelebilir. Jackpot oyununun tercih edilmesindeki neden; 1 TL bile olsa yatırdığınız makinede çevrim sırasında büyük ikramiyeyi kazanma şansı olabilir. Büyük ikramiye 100 bin TL ise 1 TL karşılığında bu alınabilir.

Slot Oyunları
Slot Oyunları

Slot oyunda yatırım için öncelikli tercihinizi jackpot olarak yapmanız doğru olacaktır. Küçük yatırımlar yaparak büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Büyük kazançların ardından yüksek bir yatırımla kazancınızı 3 ya da 5’e katlayabilirsiniz. Şans faktörünün yanında zamanlamada önemlidir. Normal slot oyunları için şans daha düşüktür. Örneğin; 100 bin tl yatırdığınızda kazancınız anında sıfırlanabilir. Küçük rakamlarla yapılan rakamlarla oyuna başlanması gerekir. Küçük rakamlarla elde edilen büyük kazançlar jackpot slot oyununda değer görmelidir.

Jackpot Slot Oyunu

Jackpot oyunu, normal slot oyunlara göre daha karlıdır. Jackpot oyununda yatırımlara yüksek başlansa bile kayıp oranındaki miktar az olacaktır. Tavsiye edilen başlama şekli ise küçük yatırımlar yaparak başlanmalı ve makine denenmelidir. Örneğin; 10 TL yatıran bir kimse jackpot oyununda anında 100 bin TL ya da farklı miktarda kazançlar sağlayabilir. Ya da kazanç sağlayamaz. Büyük ikramiye vurabilir. Bunun için küçük yatırımlar için küçük oranlar belirlemek gerekir. Küçük oranlarda hafif çevrimler yapılır. Büyük oranlarda ise ağır çevrimlere gidilir.

Hakkında admin

Şuna bir göz at

Kronosslot

Kronosslot

Kronosslot hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar bu yazımızda bahis sitesinin tüm yetkinlikleri ile ilgili bilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir